تبلیغات
از جنس من - بعضی وبلاگ ها هست که...

از جنس من

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها!!!

من معمولا زمانی رو  به سَرَک کشیدن تو وبلاگ های نا آشنا میگذرونم، همه رو هم میخونم تا ببینم چجوریان ، چی میگن و خوب خوندن تجریبات و نوشته های دیگران یه حس جالبه برام. یه جورایی تفریح (نا)سالم :)
از نظر من نظر دادن به وبلاگی که مطالعه کردم  مسئله مهمیه ... ولی توی اینطرف اونطرف رفتنام بعضی هاشونو میبینم که میمونم اصلا باید نظر بزارم؟!

بعضی وبلاگ ها هست که نویسنده اش انگار با همه سر جنگ داره مثلا تو قسمت معرفی وبلاگش این عبارت به وضوح هر چه تمام تر به چشم میخوره که البته مکررا هم در انتهای هر پست به طروق مختلف به عرض خوانندگان رسونده: نظرم نخواستی بزاری نزار به دَرَک ولی اگه نظر داری مث بُز منو نگاه نکن درست نظر بزار!

بعضی وبلاگ ها هست که صاحبش احساس میکنه کل کائنات واسه خاطر اون به وجوداومده. تمامی پستها مجهز به کلماتی هستند که در راستای تعریف و تمجیدش هستن و  فقط نظراتی رو تایید میکنه که ازش تعریف و تمجیدش کرده باشند و نظراتی که خلاف این واقعه باشند را در پستی جدا به سُخره گرفته و ملعبه دست خودش کرده!

بعضی وبلاگ ها هست که صاحبش نظر بزاری نزاری خوب باشه بد باشه در هر صورت در جواب نظرت این شکل منحوس رو میزاره: :| 

بعضی وبلاگ ها هست که تو دنبالشون میکنی و تصمیم میگیری نظر بزاری براش ولی دریغ از یک نظردونیه باز که بشه نظر گذاشت!

بعضی وبلاگ ها هست که کلا جواب نظراتتو نمیده و تا نظر میزاری زرت میاد رو صفحه! و این ینی نظرت براش باد هوام نیست!

بعضی وبلاگ ها هست که کلا در هر پستش حداقل یک فحش خواهر و مادر به اینو اون داره و کلا همه از نظرش بیخودن و بی مزه و کلا عرض مخالفت و فحش داره طرف! 

بعضی وبلاگ ها هست که فکر میکنن که موظف هستن که برای بالا بردن بازدیدشون از رکیک ترین کلمات ممکن در دایره لغات عمومی استفاده کنن! اصلا انگار مجبورشون کردن! 

بعضی وبلاگ ها هست که هنو از درشون تو نرفتی بوی توطئه و خیانت از نوع 30یا30ی میاد!

بعضی وبلاگ ها هست که شصتت خبر دار میشه که طرف فقط واسه رو کم کنی یه وبلاگ دیگه وبلاگ زده!

بعضی وبلاگ ها هم هست که احساس میکنه یه عاشق که خودش باشه و یه معشوق (اونی که اون دوسش داشته و ترکش کرده) وجود داشته و با تِم سیاه و آه و ناله وفغان و افسوس و از اول تا آخر هی زار هی گریه بوده و در جواب نظراتشم به همه که اومدن ابراز همدردی کنن! میگه:  نه هیچ کس مث من نیست هیچکس منو درک نمیکنه ،  ما خیلی متفاوت بودیم! شوما از کوجا منو درک میکنین و برین پی کارتون !


توضیح نوشت: بلاشک این بعضی ها رو که گفتم از جنبه حس منفیی بود که  برای نظر گذاشتن ازشون گرفتم ( تاکید میکنم من نه شوما...خود شخص بنده و ممکنه هر کدوم از شوما نظر مخالفی داشته باشید)  و برای بعضی ها با حس مثبت هم که اصلا ناخدآگاه دستت میره سمت نظر حرف زیاد دارم پس
این پست ادامه خواهد داشت...+ شوما هم میتونین از نظر خودتون (حس بدتون) بگین بعضی وبلاگ ها هم هست که... چی؟ 
++ با چند درصد از بعضی هایی که من گفتم موافق بودید؟ در اشتراک حسی بدی که در نظر گذاشتن به شوما هم میدن


نوشته شده در یکشنبه 5 مرداد 1393 ساعت 02:54 ب.ظ توسط yalda نظردونی |